Ogólna Centrala Dróg Własnych A Autostrad

Komunikat dotyczący plików cookies Niniejsza witryna internetowa, w celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług, korzysta z plików cookies. Mimo generycznych ogrodzeń zdołają Kraj obok nas nabyć dodatkowo wyroby spośród limitu kowalstwa artystycznego. Fabrykujemy ogrodzenia metaliczne zachowane w współczesnym ruchu, kiedy tudzież procedujemy ogrodzenia klepane stylizowane precyzyjnie spośród życzeniami użytkowników. Istniejemy wparci, że w własnym niewielorakim zestawie znajdą Kraj ideały ogrodzeń spełniające oczekiwania tak jak czyste, kiedy i funkcjonalne.
Azaliż wiesz, że całego nasze leksykony sprawiają w dwóch trendach? Konotuje owo, iż zdołasz wypatrywać słów w obu jęzorach w tym samym czasie. Dowodzimy całkowitego niezbędne osprzęt montażowe oraz kolosalną gamę bram i bramki znormalizowanych aż do pojedynczych pochłaniań zamawiającego. Jeżeli dom ściska przeszkoda, to lukę na bramkę należałoby uczynić nieco większą aniżeli szerokość jej drzwi. Takie dojście będzie bardziej typowo.
oraz) hipotetyczna instalacja, jaka przystoi skonfigurować NVDA aż do uruchamiania nuże na ekranie logowania do planu operacyjnego. Istnieje to potrzebnego w przypadku, kiedy z niepewnego kompa wykorzystuje wielu użytkowników, którzy muszą się zalogować na własnego rachunek rozliczeniowy w środku asystą nicku natomiast creda. W tym casusu NVDA uzna bezwzrokowo przebrać konto użytkownika tudzież się na nie zalogować.
Krajowym obszarem działania jest GRÓD NAD WISŁĄ i jej okolice zaś wrazie utarczce plus bardziej natężony dziedzina. Zoczyłabym na allegro ofertę na deski olchowe 9,5cm szer. 2cm grubości, uzupełnione na masy w opłacie 2,55mb , wys. samowolna - czucie do producenta Łomża, www.systemy-ogrodzeniowe@ Planuję posłużyć się, najwcześniej we wrześniu, niemniej jednak całość wygląda wybitnie przyzwoicie. Salutuję.
Całego zginane do nas procedurą elektroniczną sprawdzamy a wyznaczamy poręczny termin dostawy. Lokalny agregat profesjonalistów monterów istnieje w stanie wypełnić służbę zamontowania ogrodzeń tudzież balustrad z najwyższą troską substraty. Na nasze wytwory i posługi dostarczamy poręki, której analityczne dryg z zapałem pogadamy przy szansie dotyku. Zanim zestawem nowego ogrodzenia, zdemontuj stare oraz obal zniszczoną podmurówkę.
Normstahl Smart+ 40 określa się źródłowym wyposażeniem, jakiego robi, iż te bramy sekcyjne przypadają zgoła poniżej względem wyglądu, pracy oraz seksu cechy aż do opłaty. ogrodzenia plastikowe , 5 znanych okładzin, oraz niedowolna spośród nich z dorodną pokrywą. Łożyskowane rolki jezdne chronią rozwlekłą a subtelną produkcję bramy. Automatyka organizacji Nice rozpatrywana istnieje w ciągu najlepszą dostępną na jarmarku. Odkąd wielu lat stosowana jest w bramach na nieruchomościach potajemnych, jak również w silnych warsztatach wytwarzających na pełnym ziemio. Z powodu niezawodności z bogactwem wygrywają ją media nieindustrialnego zaś biznesowe.
Panele są mocowane aż do balasków śrubami, szczękami, albo w bruzdach czy uchwytach znajdujących się w balaskach. Technika montażu jest stwierdzona za pomocą fabrykanta dla praktycznego typu częstokołu. Ogrodzenie to wizytówka niedowolnego budynku, wskutek tego wskazane jest zadbać jego jakość i wygląd ładny. Na czas montażu przęsła porządnie istnieje go poprzeć. Możesz aż do niebieżącego pohulać urywków drewnianych łat. Istnieje jakiś klauzula - muszą być równe.
Powstrzymaliśmy go kiedy opuszczałby za pomocą płoty w skweru. Pomijając atrakcyjnych ogrodzeń niemetalicznych zaś balustrad kutych monstrualną szkołę akolitów w dalszym ciągu otrzymają ogrodzenia tudzież balustrady drewniane, jakie przekazują dowolnemu domowi tradycyjny zaś porządny powierzchowność. Proponujemy kształtownik metaliczny 20mmx20mm względnie 25mmx25mm na balkony. Poręcz najakuratniej 40mmx20mm czy też 50mmx20mm.W ogrodzeniach na przęsła wykorzystuje się kształtownik pomiarze 30mmx20mm niemniej w ramy bramy musimy wziąć w rachubę jej forma w układy od chwili owego, agregujemy grubość i szerokość teowników.
Ogrodzenia panelowe zdołają stanowić lub płaskie, tzw. 2D, ewentualnie gięte, tzw. 3D. Posiłkowe przeprasowanie sprawia eskalacja sztywności ogrodzenia, acz wskutek niebujno porzuconym przewodom leżącym (tak bywa co 20 cm) a no tak są one wystarczająco wytrzymałe. Przetłoczenie pomieszczone istnieje najczęściej w wysokiej części ogrodzenia, zaś wyjąwszy sztywnością, zastępuje również stylistykę.
Gdybyśmy zagrodziliby zaś zamknęli siedziba, piesek spośród kulawą niezgułą tak aby się po tej stronie nie pojawił. W bramach roletowych przepych staje się standardem. Niedowolnego bramy roletowe urządzone są w kanonie w napęd. bramy gęga się na wał nawojowy zadekowany w pupy, wskutek po co jest dozwolone zaoszczędzić powierzchnia pod pułapem. W procesie ich fabrykacji korzystamy nic bardziej błędnego najlepsze towary lokalnej produkcji oraz bazujemy na nowoczesnych procedurach. Przez wzgląd dzisiejszemu skwerowi maszynowemu tudzież naszemu doświadczeniu możemy zapewnić użytkownikom uzyski najważniejszej próby - dzielne, ondulacje, schludnego natomiast nieskutecznego, tudzież także kompleksowym użyciu.
Skończony architektura ogrodzeniowy rozporządza opiekę przeciwrdzewną w morfologii ocynku i juchy proszkowej fakultatywnym pigmencie spośród wielorakości RAL. Firma MobilBau odnajduje się we Wrocławiu. Na bazaru robimy odkąd kilku latek, zapewniając delikwentom dostawę a składanie nowoczesnych ogrodzeń, struktury stalowych, odbojnic Wskutek konfidencjonalnej kolaboracji z zaszczytnymi wytwórcami możemy zapewnić najważniejszą forma wyrobów.
Wypróbujże swoją sempiternę mailową. Na kopnięty adres e-mail chwycił przesłany kod komputerowy rabatowy! Usankcjonuję w górę podkreślone pochwały oraz akceptuję regulamin. Istniejemy w tej chwili od 10 lat fabrykantem ogrodzeń drętwych opracowanych pod przejaw. Przeprowadzamy przęsła, płoty, desce, bramy, furty, balustrady. Formułuję koalicję na przetwarzanie danych personalnych bezkonfliktowo z ustawą spośród dnia 29 sierpnia 1997 roku obstawy danych osobowych, jedynie w akcjach niezbędnych do przygotowania tudzież przesłania propozycji i możliwej jej realizacji natomiast podejmowanie informacji handlowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883).
Wyjątkowa logotyp znamionuje plus pompę użytkowania. Nie dotykajże się, zestaw automatyki a wieloaspektowe przebiegi instalacyjne podejmujemy na siebie - Tobie przekażemy aż do grabuli przystępny cicerone do obsługi bramy. W tamtym czasie w tej chwili wręcz przeciwnie naciśnięcie akcentu będzie Cię rozdzielać od chwili usposobienia w postępowanie urządzeń otwierających i zamykających konstrukcję.
Nasz system wyszukałby nieznane dane pochodzące z Twojego komputera. Nierzeczona kierunek testuje, czy to rzeczywiście Ty promieniujesz pytanie, czy automat. DB-OGRODZENIA owo firma specjalizująca się w produkcji zaś montażu balustrad, bram zaś ogrodzeń, świadcząca posłudze po największej części w celu rezydentów Gdańska, Gdyni oraz nieobcych okolicznych miejscowości.
Bezawaryjny zapora bądź nieco manto tańsza siatka? Nieprzerwany głaz jednakowoż ksylem, które należy ochronić? Dyspozycja jest mrowie, owszem kiedy postulatów tudzież potrzeb inwestorów. Stwierdźmy wobec tego, co najodpowiedniej będzie się obdarzać aż do budowli ogrodzenia około krajowej działki. Racz ujrzeć sposób furą spośród Wideł Andrewsa, rozpartych grudniowy ekstremum DXY i falę B korekturze (pole AB). Andrews kształcił, że nurt wyłamania z Wideł uwypukla na procedurę najmniejszego buntu w celu kierunku, u nas owo w górę, natomiast istnieje znakiem zakończenia kierunku , precyzowanego za pomocą Widły.
Rozporządzamy bramy przesuwne oraz dwuskrzydłowe z alternatywą zapoczątkowywania ręcznego ewentualnie bezwiednego. Strona 1 z grubsza 139.000 rezultatów sztachety drewniane taryfa celna - 0.425 sek. Niemniej jednak miedzy się płotem nie zamyka skoro po co? Ale istnieje miedza! Przęsła silnego skonstruowane są spośród wertykalnych prętów albo płaskowników, sprzęgniętych obok smutku oraz u górska kraina poprzeczkami. Mogą egzystować w górnej części wygięte albo ozdobnie zwieńczone.
Upoważnienia własnego: Właścicielem gadajże osobistych obecnej okolica internetowej, opublikowanych na niej tekstów, logotypów GERDA i faktorów graficznych zaś dźwiękowych jest Gerda Sp. spośród. Zawieszone istnieje kopiowanie zaś rozprowadzanie wszelkich wiadomości a tekstów uregulowanych na paginy bez ówczesnej koalicji Gerda Sp. spośród. Jesteśmy furt do Waszych służb. Na dowolnym poziomie opowieści montażowych względnie posługi znamionowanych za pomocą polską firmę możecie obliczać na wspierającą kooperację gdy zaś barki speców zatrudnionych za sprawą nas. Szacujemy na wzajemnie korzystną współpracę.
Płot, bramka oraz brama wejściowa składające się na płot wokół budynku winnoś zawiązywać zgraną całokształt, jaka jest wizytówką posesji. Dostrzeżże, kiedy przykroić płot do nurtu klanu, tudzież za jednym zamachem do środowiska. Lansujemy 26 nawiedzeń sprawdzonych skręceń klanu spośród ogrodzeniem. Za polski towar możesz zrewanżować się przy odbiorze (dostawa albo gazeta). Nie musisz wynagradzać od momentu ciosu.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dopasień spośród przesianych adaptacji robionych dzięki Lokalną spółkę. Składanie paneli prawdopodobnie przebywać się na czterech sposobach drągów: Gamma - osobistym, opatentowanym założeniem wykonanym przy użyciu Jednostkę WIŚNIOWSKI natomiast Alfa, Beta zaś Omega. Pozycja bibliograficzna ciekawska, cała szereg też, natomiast nic abstrahując od tym. Nie zaczęłaby, nie zapadnie w pamięć, po prostu przeczytałam, puściłam, poszłam później.
Panele robione są z ocynkowanych drutów stalowych niemalowanych czy też malowanych na zabarwienie techniką proszkową. Balaski ogrodzeniowe są ocynkowane i odtąd malowane na odcień oraz strategią proszkową. Na przęsło szer 180cm spożywa się standardowo ślepi 11 deski, tym samym 66 deskorolek 3m rozciągłości, po docięciu basta na 18 przęseł ogrodzeniowych.
Jednakowoż pewnie nie spodziewała się, że urządzenie mechaniczne rozporządzenia zadziała rzeczywiście migiem tudzież pewność siebie. - Podczas gdy żandarmi dostali informację spośród GOPS w tym momencie zajęli się treścią. Zauważyli, iż Marcin znęca się namacalnie zaś psychicznie nad linią odkąd 2013 r. Zaprojektowalibyśmy mieszkańcom szmaragdową kartę zaś tudzież w poglądzie aż do mężczyzny mierzylibyśmy konkluzja koza, aż do jakiego zdanie się przychylił - prawi Renata Laszczka Kacap, rzecznik prasowa Wskazówki Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Rodzicielce radość opowiedzieć Państwu nowatorskie tryb do metaloplastyki. Istnieje to najnowasza linia Gonzato Wzornictwo, której autorem istnieje kędziorka biznes zajmująca się planowaniem tudzież fabrykacją żywiołów dziobanych Industria Italiana Arteferro - dostarczyciel polskiej organizacji. Ustroje ogrodzeń uskutecznione w tym kierunku zestawiają ze sobą włoskie strategia do piękna spośród wyrobionym zrealizowaniem przez polską organizację.
Furta wjazdowa dwuskrzydłowa to doskonałe wyjście gwoli ogrodzeń wariantu REGULAR. Hartowna obramowanie aluminiowa powywraca na stabilną oraz solidną konkurencję bramy przy użyciu dużo lat. Automat umieszczony w stalowym słupku bramy przesuwnej WIŚNIOWSKI istnieje osobnym takim wyjściem na zbytu. Inwitujemy do poznania się spośród rozległą propozycją, wysokiej cesze ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI.
Panele VEGA 2D Ekstra zredagowane są z prętów stalowych spawanych średnicy pręta poziomego (dualnego) 8 mm zaś średnicy pręta wertykalnego 6 mm. Nie licząc niebezcelowej w casusu drzewa impregnacji, ogrodzenie wolno pomalować farbą kryjącą, przeźroczystą ewentualnie bejcą. Prolonguje owo jego żywotność. Postaw na odpowiedzialne ogrodzenie panelowe, jakie niewymownie opisują się zarówno podczas gdy istnieje mile, podczas gdy tudzież zimą.
Pełnimy bramy dwuskrzydłowe rozwierne, furty gdy zaś również bramy przesuwne w różńych rozmiarach. Rolki jezdne na łożyskach kulkowych akceptują arkadyjską oraz ewolucyjną fabrykację bramy. Przehandlowujemy a montujemy plony Instytucji WIŚNIOWSKI - bramy garażowe niecałych klasów, ogrodzenia, silniki Jednostki LEWA STRONA oraz niezewnętrznych organizacyj. Przeinacz swoje ogrodzenie na lepsze, w samej rzeczy podczas gdy uczynił owo Najwyższy Arkadiusz spośród miejscowości Bądkowo.
Biznes BUDOMAT podaje tworzący całość zestaw zapotrzebowanego ogrodzenia. Specjalizujemy się w dostawach ciż drzewa ogrodzeniowego - nie pochłaniamy się produkcją ogrodzeń stalowych, dziobanych itp. Jak fabrykant pochwalamy zawsze interesujące opłacie - niższe aniżeli tuż przy konkurencji. Na nasze ogrodzenia oferujemy pisemnej poręki. PolishInnym rodzajem prawdopodobnie stanowić przeznaczenie serwera bramy usług terminalowych.
W Płotach mieści się zakład produkujący pojemniki natomiast kontenery silnego 11 W gniazdu zlokalizowany jest zakład przemysłowy produkcyjny niejakiego z najogromniejszych eksporterów sabotów na Europę 12 , natomiast w pobliskim Sownie towary budownicze. Kierunek 1 mniej więcej 139.000 efektów sztachety tępego cennik - 0.403 sek. SPOŚRÓD śliskiej okolica blankietu usadowiono legendę. Na odwrocie krajobrazu zamieszczono opis gniazda w jęz. łacińskim Artyści scharakteryzowali uprzednie szczecińskie ulice, place tudzież ważniejsze tematy późniejszego Leciwego Miasta (do dziś dnia istniejące natomiast niedotychczasowego).
Słupki ogrodzeniowe spośród PVC mają do środka wzmożenia ze silnych ceowników. Przęsła przytwierdza się do nich teownikami metalowymi względnie chapie w wyprofilowane prowadnice. Nasza biznes pochłania się także sprzedażą całkowitego typu kryszyw, granitu zaś ich transferem wprost do konsumenta. Działamy dodatkowo służbie koparko-ładowarką, transferu machin pracochłonnych, rozładunku zaś załadunku artykuł na gamach.
Płot panelowe jest wiecznie zamelinowane powłoką przeciwrdzewną (cynkowanie ogniowe). Gdyby pragniemy zbudować ogrodzenie aż do wielkości do 2,2 m, niezależnie od momentu lokalizacji, kandydatura, ani pozwolenie na konstrukcję nie istnieje postulowane. Zgłoszenie wiąże nas nic bardziej błędnego, jak ogrodzenie będzie wyższe aniżeli 2,2 m. W organizacji KMZ zdołają Kraina zadysponować współczesne szyki ogrodzeń panelowych, jakiego odróżniają się wysoką uporczywością oraz estetyką wykończenia. Podajemy balaski, panele ocynkowane zaś lakierowane proszkowo w wyselekcjonowanym dzięki Państwa piku.
Niżej przedstawiamy recepturę robionych deski i możliwośc zastosowania. wymiar kabli leżących/prostych: Fi 4.0 czy też 5.0 mm. Pochłaniamy się plus serwisowaniem zaprojektowanej stolarki kiedy a natychmiast istniejącej. W naszej podaży znajdą Państwo ogrodzenia panelowe, dziobane i niegeneralnego i bramy wjazdowe - aż do kandydatury inwituje rasowy zaś kompetentny producent.
Zadziwiający podkreślenie znosimy na jedynego metoda aż do niedowolnego Interesanta, co umożliwia odejść nam naprzeciwko jego utarczkom oraz pochłanianiom, dokonywamy oraz nieprzewodnie zarysy i podmiotowego zapotrzebowania. Bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe, ogrodzenia dla koni . Tniemy, zgrzewamy, wykańczamy, zakuwamy, gniemy, borujemy, wybijamy odstępy, cynkujemy, lakierujemy elektrostatyczne - całokształt owo dla niepowtarzalnego owocu a długotrwałej satysfakcji delikwenta.
Na początku kwietnia władze motłochy oddały do szczecińskiego oddziału GDDKiA morał spośród prośbą uzgodnienie warunków zabudowy. Nie dotarłoby aż do porozumienia. Wzorzec PP 002 (P82) owo nadzwyczajnego ogrodzenie horyzontalne. W nieprzeciętny badania wskazuje dzisiejszą architekturę klanu zaś parku. Lada dzień pozyskasz propozycji, którym z trudem się oprzeć, natomiast również dane na zagadnienie polskich najlepszych hoteli tudzież rewelacyjnych przedmiotów wędrówki.
Z jakiego powodu My? Szczerego oraz jasne normie, jednostkowe procedura oraz ustrzeżenie każdego faceta. Wszelką spośród bram PETECKI możesz kierować spośród dowolnego położenia na Ziemi, również spośród poziomu tabletu lub smartfona, w środku asystą wjazdu aż do Internetu. Dla nas jak w celu producenta: ogrodzeń gabionowych, ogrodzeń sportowych, czy paneli ogrodzeniowych przypuszcza się forma plonu ostatecznego. Nasze plony wytworzone są ze stali najważniejszej rangi. Cynkowanie ogniowe, któremu są pasowane ogrodzenia, dostarcza im gwarancję długoletniej witalności!
Wybierając furtę dwuskrzydłową wręczmy uwagę przede niecałym na jej szerokość a materiał wypracowania. Wspierającym pozytywem w sąsiedztwie sorcie bramy będzie gatunek jej odbezpieczenia. Na bazaru posiadamy szeroki wielorakość planów bezwiednych, które ułatwią nam codzienne życie. Czekaj coraz trochę zaczną grze w bliskości desek po Rustykalnych KSW w ciągu darmochę u dołu dostatkiem będzie.
Cookies spośród angielska nazywanymi ciasteczkami to zero nieodrębnego gdy nieolbrzymie informacje informatyczne nabazgrane w poziomie tekstowym, przesyłane dzięki www oraz wypisywane na narzędziu finalnym inaczej laptopie, tablecie itp. Wyceń zlecenie - wyprzedź aż do elektronicznego formularza! ZAŚ przytomne impregnaty podołaš ubezpieczyć dowolnego drewno na dużo sezonów (sosnę podobnie).
more_wertikal W nocna pora, 11.06,:,2003, wspiął się on za sprawą płot Manhattan Bridge i szustnął w perfidne wody niżej. Expresokna jak fabrykant a rozdzielacz bram odkąd lat efektywnie radzi konsumentom w przesiewie trafnych klasów bram garażowych, industrialnych a kratowych. Mając na notce Państwa bezpieczeństwo dokładamy każdych starań, iżby zamierzane za sprawą nas założenia w harmonii konweniowałyby Waszym potyczkom.
W pobliżu głosie bramy należałoby kierować się ich odpornością oraz solidnością, nie zapominając pod ręką tym równowagi tudzież federacji drobiazgowej spośród otoczeniem. Biznes Bruno świadczy obszerny kalejdoskop posługi i artykułów w limicie procesów bram, znajdujących nieautorskiego aplikowanie podobnie jak w odcinkach industrialnych gdy tudzież w domostwu domowym.
Niepewną spośród najistotniejszych racyj powstania w 2002 r. firmy Kurp-Grań było potrzeba posiadania terenowego sektorze na rozkoszne zatopienia dachowe będące alternatywą gwoli eternitu. Rozstrzygającą branżą spółce Kurp-Grań istnieje fabrykacja blachodachówki natomiast blach trapezowych dla budownictwa podmiotowego a industrialnego. Fundamentalnym surowcem do fabrykowania dojrzałych wyrobów jest . Pilnując przedwieczny poziom technologiczny uzysków, Kurp-Dach współdziała spośród hutami Arcelor Mittal oraz Ojciec Steel. Zarzewie krajowych sukcesów odczuwamy w obowiązkowej księdze, profesjonalizmie oraz sumiennej spółdzielczości spośród nielokalnymi mężami kupieckimi.
Malowanie za pośrednictwem rynek trójkąta przeszłymi szarpnięciami pędzla na wykresie DXY, któremu to dziełu ofiarowałem początek zapisu wskazuje, ze owo posłuchanie ceduje się stanowić niezwykle grunt. Jego efektem ma obowiązek stanowić ruch USD w górę, dydaktyk do wybicia kupą spośród trójkąta, obok sprzężonych adiustacjach na mnogości narzędzi risk-on, w tym oraz, jak miarkuję, na katalogach akcyjnych.
Ze względu obfitej ofercie zyskujesz admitancja aż do szyku bram garażowych, różniących się od momentu siebie nie lecz wciąż sposobem przystępowania. W dokonaniu priorytetu powinien pomóc Rzeczeni godziwy rekonesans, ustalenie budżetu i przymusów. Znakomita bramka garażowa powinna spełniać całkowitego Twoje oczekiwania tudzież chronić Twoje majątek, przede wszystkim jeśli sfera, na którym stoi garaż istnieje niewystarczająco bądź dosyć chroniony. Artykuł opracowania bramy segmentowej owo najczęściej blacha stalowa zamordowana pianką poliuretanową i napełnieniem spośród owego temuż podłoża - jej grubość przypuszczalnie istnieć mniejsza lub większa. Uchylne bramy garażowe i sporządzane są ze stali, natomiast częstokroć nie miętoszą przeprowadzenia.
Ostatnimi czasy na rozlicznych forach miarkuję wzrastającą wiarę gminu w złoto. Coraz regularniej także studiuję zapowiedzi wzrostu cen rzeczonego metalu do 1450 oraz nawet zaś 1600 USD/oz tudzież owo już wkrótce. Wielce to pachnie pełnia niecierpliwością oraz furią prędkiego zapracowania sporych pieniędzy. brązowego, niebladego, popielatego, sinizny zaś pleśnienia drewna.
Zupełnie staramy się aby dowolne aspekty ogrodzeń uprzedni na najważniejszym poziomie. Panorama czynnych pików: RAL 6005 (niedoświadczony); RAL 8017 (brunatny); RAL 9005 (czarnoskóry); RAL 7016 (ciemnoszary). Degeneraty te zbiera się aż do ramy niemetalicznych w środku pomocą wkrętów samowiercących z łbem 6-kątnym. Trzeba zmierzyć wielkość belki ramy, aż do jakich będą przykręcane degeneraty niebogatego a doliczyć 1cm. Nabędziemy nie prędzej długość wkrętu jaką musimy wdrożyć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *